• Rebecca Luong

16 Easy and Cheap Items to help you reach your daily CORE food group serves

Great list to look at before you shop! Is healthy eating really expensive?

E.g. Breakfast: 250mL milk + 3 weetbix + 1 fruit = 0.25 + 0.42 + 0.30 = $0.97

2 views

Related Posts

See All

Our Featured Posts

Tags